SİPARİŞ VE DESTEK 0535 799 87 71

Arrow up
Arrow down
Turkish Bulgarian English French German Greek Italian Macedonian Romanian Russian Serbian Spanish
güneş fidancılık

Kurumsal

güneş fidancılık

Güneş Fidancılık olarak fidancılık sektöründe yılların verdiği bilgi ve deneyime dayalı olarak çalışmaya devam ediyoruz. Yaklaşık olarak 25 yılın verdiği tecrübe sayesinde her geçen gün sizlerinde sayesinde daha çok büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Amacımız müşteri memnuniyeti olmakla beraber müşterimize en iyiyi ve daima kaliteyi sunmaktır.

Güneş Fidancılık olarak bu kararlığımızı devam ettirmekle beraber kaliteyi en uygun fiyata sunmaktan gurur duyarız. önümüzdeki zaman zarflarında da şirketimiz ürün yelpazesini geliştirmeye devam edecek kalitesini ve kendine güvenini koruyacaktır. sertifikalı ve cinsine uygun üretim ve satışını yapmaya devam edecektir. Bundan önce böyleydi bundan sonrada boyle olacaktır. Adımız güvencemizdir. Güneş Fidancılık olarak tüm müşterilerimize aldığı urünlerden bol bereket almalarını dileriz.


Türkiye'nin her yerine adrese teslim kargo ile satış yapılmaktadır, Yurtdışı satışlarımızda vardır.

Firmamız sahibi Mümin Kargı Fidan Üreticileri Birliği (FÜAB) Yönetim Kurulu üyesidir. Firmamız ayrıca Bandırma Ticaret Odası, Bandırma Ticaret Borsası, Tohum Dağıtıcıları Alt Birliği (TODAB), Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği üyesidir.

Vizyonumuz;

Ülkemiz pazarında sağladığımız başarıyı dünya pazarı ile paylaşıp yapacağımız uluslararası işbirlikleri ile sektörümüzün pazardaki payını arttırmaktır.

Misyonumuz;

Önce çevre ve insan faktörünü benimseyerek her zaman müşterilerinin istekleri doğrultusunda satış yapmaktır.